пʼятниця, 9 червня 2017 р.

Кулінарні магніти

Вітаю! Кажуть,  що вже літо)  Принесла сюди трохи чорнично-яблучно- яскравого настрою.


Я і раніше була тут від одного чудового випадку до іншого. А зараз "СкрапРелакс" забирає практично весь той час, який я можу собі дозволити провести в блогосфері)))
Тим не менш, сьогодні зайшла і взнала, шо виграла приз від КСК у завданні по скетчу. Круто ж?!

Сьогодні показую серію із трьох магнітів на холодильник з блоками для записів. Корисна штука. А тепер ще й гарна)
Один хлопчик-випускник садочка привітав ними вже колишніх виховательок. По-моєму, оригінальна і не заїжджена ідея для подарунка.

"Чорничний"


Всередині основа з переплетного картону,  бутерброд з синтепона і тканини.
В кожному місце для ручки чи олівця (вони ж губляться так само часто як і потрібний листочок для записки)Цей магнітик покажу у "Вензелику" - чорничка на фішці, чорничний папір і чіпбордова ложка дозволяють це зробити)))"Яблучно-соковитий"І "Чай з круасаном"
На цьому фото відносно добре видно, що новий блок можна вставити в кишеню (з одного боку я її прострочила, з іншого приклеїла - витримає не одну перезаправку) 


* * *

А цей магнітно-домашній настрій у цілому додам до завдання-натхнення "Літній день" від КСК - чорниця, стрічка, олівець, повітря, легкість і вкусняшки на затишній кухні))) літо ж ))) Свої магнітики я уявляла легкими і повітряними, і саме це я бачу на банері. Тому приймайте мене, будь-ласка)))))


5 коментарів: