субота, 14 жовтня 2017 р.

Листівка до 1 етапу СП "Детские шалости"

Привіт. Гортала я сьогодні стрічку новин у переглядачі і несподівано дійшла до висновку, що давненько не була учасником СП. А все тому, що у Тоні побачила листівочку до першого етапу СП "Детские шалости" у блозі ТМ "ArtLand". Зайшла в блог, подивилася розклад та умови. Зрозуміла, що мені цілком по силам дійти весь проект до кінця. Сіла за стіл і... зробила листівку.


Отже, завданням цього етапу було створити дитячу листівку або тег для адресата віком від 0 до18, застосувавши обов'язкову техніку - вирізання та хоча б три із ряду обов'язкових елементів : квітка, фраза, мереживо, шейкер, штамп, сердечко.


Моя листівочка для дівчинки-дівчинки, яка вже любить гратися ляльками і все яскраве. Хоча... мені вже 30 з маленьким хвостиком, а я сама обожнюю такі ляльки!

Я вирізала ляльку і рамку, припідняла їх за допомогою вспіненого скотчу таким чином досягнувши більшого об'єму в роботі.
А з обов'язкових елементів маю квіти і серця на принтах скрпапаперу, зелене мереживо і фразу-заголовок з привітанням.


От і банер першого проектуА я спішу завершити цей текст, опублікувати пост і якнайскоріше приєднатися до проекту. Бо на другому робитимемо коробульки - а це моє мало не найулюбленіше в скрапі!5 коментарів:

 1. Оксана, как же хорошо, что ты присоединилась :) Вместе веселее :) Открытка яркая и позитивная!

  ВідповістиВидалити
 2. Красивая тинейджеровская открытка получилась. Спасибо что принимаете участие в нашем СП, с уважением Art Land.

  ВідповістиВидалити
 3. Стильная открытка! Очень вкусные цветовые сочетания. Спасибо, что присоединились к СП. ДК Art Land

  ВідповістиВидалити
 4. Яркая, красивая открытка. Спасибо за участие в нашем СП от блога Art Land!

  ВідповістиВидалити