понеділок, 9 січня 2017 р.

Книга мрій

Мрія починається з її усвідомлення. Усвідомивши, визначивши мрію, починаєш її матеріалізувати, йти до неї. Навіть підсвідомого рухатися до бажаного результату. 
Про візуалізації, списки, карти бажань сказано чимало. І це працює!Хочу сьогодні показати свій варіант -Книга Мрій.
Папка-обкладинка розміру А5 На кільцях з закритим переплетом.В моєму уявленні місце для зберігання мрій обов'язково мало бути затишним, білим, м'яким і золотим з ажурними завитками. І на зав'язках. Взагалі, кожен елемент має смислову нагрузку. В такій справі символізм дуже важливий!Чіпборд з написом заембосила золотою пудрою. А біло-золота ідея ідеально була втілена з колекцією "Simple Flowers" від ScrapMir.Для форзаців скомбінувала чорно-білий і кольоровий папір. Бо ж завдяки мріям життя отримує кольори і барви!


І зараз - на початку січня ідеальний час, щоб скласти плани на рік, помріяти і заповнити цю книгу змістом. Минула груднева метушня і біганина. Зустріли Новий рік і Різдво. За вихідні за час відпочинку відбулось перезавантаження. А робочі будні ще не увішли в колію. 


Приєднаюся до технічного завдання місяця у "Аграфці". Там роблять ембосинг.


Обовязково завітаю у галерею ScrapMir


І однозначно відповідає настрою моєї роботи дошка натхнення на "Фабриці декору"


Кожному читачу бажаю мріяти сміливіше, сяяти від щастя як надорожчий і найцінніший скарб і окрилювати щастям все навколо!

І пам'ятайте:

"У людини завжди є все, щоб здійснити свою мрію". Паоло Коельйо. Алхімік7 коментарів: