вівторок, 10 січня 2017 р.

PL-2016.Нові розвороти

Привіт-привіт! Минуло якихось 10 днів від початку року, а на моєму столі вже відбувся скрап (якось аж еротично звучить)

На сьогоднішній день маю нормальну таку кількість того, що треба закінчити і величезне бажання продовжувати далі. В кінці 2014 року я взнала про такий проект як ProjectLife, загорілась, але дуже боялась, що накуплю купу матеріалів і закину. Зараз за вікном 2017-й і мені ще цікавіше, ніж було!

В минулому році в нас була сімейна фотосесія. 

Кажуть , важко спіймати в кадрі дитину. А коли дітей втричі більше, ще плюс двоє дорослих, то задача ускладнюється в рази.

Але потім такі живі знімки виходять!


А ще подруга вмовила і переконала, що мені не вистачає моїх фото. Тому маю ще й  свою особисту "бездітей" зйомку - на даху багатоповерхівки з вином і вітром в голові)))))
Починаю і приєднуюсь до PL-марафону довжиноюв 2017 рік  в блозі Woodcraft-Store
2 коментарі:

  1. Очень красивые развороты! Особенно ценно, что они получаются лаконичными, когда нет ничего лишнего. Сразу внимание переключается на фотографии, а они очень хороши! У вас очень красивая семья, но последняя страничка мне даже больше нравится. В ней такая свобода и легкость. Впервые, кстати, вижу, что черные карточки идеально вписались. Спасибо, что творите с нами. WoodCraft-Store.ru.

    ВідповістиВидалити
  2. У Вас талант фотографа! Когда такие фото, больше ничего и не нужно они делают развороты прекрасными! Спасибо, что творите с WoodCraft-Store.ru.

    ВідповістиВидалити